70lecie nowe

zlota tarcz 2019 70 Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza w Słupsku jest wśród najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów Ogólnokształcących PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2019”

znalazło się w prestiżowym Rankingu „Szkoła Kompetencji Przyszłości” na pozycji 23.
Więcej na: https://zwolnienizteorii.pl/ranking/ranking-2019

Goście z Rosji

20190709 132333 9 lipca 2019 roku przedstawiciele miasta partnerskiego Archangielsk (Rosja) przebywający obecnie w Słupsku ,odwiedzili naszą szkołę. Celem wizyty była rozmowa na tematy dotyczące współpracy placówek oświatowych obu miast oraz innych form współpracy na polu edukacji. Rozmowa dotyczyła również wymiany doświadczeń obu systemów nauczania.