ul. Mickiewicza 32,

Szkoła odpowiedzialna cyfrowo

szkola odp cyfrowo

DSC 5346 1
Po niezwykłym roku szkolnym mogliśmy przed wakacjami pożegnać się normalnie, jak co roku w auli naszej szkoły. Co prawda z powodu wymogów sanitarnych uczniowie musieli podzielić się na dwie grupy, ale jednak mogliśmy znów poczuć się społecznością, znów odczuć, że wspólnie: uczniowie i nauczyciele pracujemy na nasz sukces.
Można było nagrodzić tych, którzy w trudnych warunkach nauczania zdalnego umieli się jednak wykazać sukcesami w konkursach i olimpiadach, w czytelnictwie, w działalności wolontariackiej. Nawet światowa epidemia nie była w stanie zagrozić poważnie duchowi II LO w Słupsku!

Finaliści olimpiady "Zwolnieni z teorii"

Mamy przyjemność poinformować, że uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. Mickiewicza w Słupsku : Ola Madyńska, Martyna Klasa, Wiktoria Kościelna, Michał Grądzki, Łukasz Saldat, Emilia Łoboda, Aleksandra Kania, Martyna Malczewska, Julia Szuleta, Hubert Czarniak, Olaf Kulwas, Daria Lewicz, Wiktoria Kondras, Kamila Stereńczak, Klaudia Bereza, Aleksandra Klimczak, Natalia Radziejewska, Maja Górska, Zuzanna Łysakowska Natalia Krzaczkowska, Valeria Gavrilita, Natalia Nawrocka, Julia Terefenko, Gabrysia Hołowiej, Adriana Kozłowska, Krzysztof Mikucki, Hubert Domański, Julia Sawka, Aleksandra Kopka zostali finalistami VII edycji olimpiady Zwolnieni z Teorii.

Oznacza to, że znaleźli się w gronie 3824 osób w Polsce, które swoim działaniem pomogły łącznie aż 10 milionom osób!

II LO z tytułem "Szkoła zwolnieni z teorii"

zwol z teorii   zwol z teorii2

MATURZYŚCI!

Odbiór świadectw maturalnych – 5 lipca 2021r. w godz.9.00-14.00