II Liceum Ogólnokształcące

z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza


Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza w Słupsku jest wśród najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2017”
ranking stem

„Mickiewicz” w rankingu 200 liceów najlepiej kształcących w zakresie przedmiotów ścisłych

Pragnę poinformować, iż II Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Słupsku, jako jedyne w mieście, znalazło się w rankingu STEM – czyli Science, Technology, Engineering, Mathematics (nauka, technologia, inżynieria i matematyka). Więcej na www.perspektywy.pl

logo Szloly Kompetencji Przyszlosci

Mickiewicz w Rankingu Szkół Kompetencji Przyszłości

 II Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Słupsku znalazło się na 34 miejscu w II Rankingu Szkół Kompetencji Przyszłości wydanym przez Fundację Social Wolves pod patronatem medialnym. „Rzeczypospolitej”. W porównaniu z zeszłoroczną edycją jest to awans o 115 pozycji. Ranking uwzględnia 150 placówek o najlepszych rezultatach spośród 1109 szkół ponadgimnazjalnych, których uczniowie zarejestrowali udział na portalu olimpiady „Zwolnieni z Teorii” w roku szkolnym 2015/16.

Więcej: http://www.zwolnienizteorii.pl/docs/ranking-2016.pdf

Tesla

Mała Olimpiada Fizyczna "Tesla" - wyniki

Wyniki Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego
dla Gimnazjalistów: „Mała Olimpiada Fizyczna „Tesla" - 2017 r.

 

Laureaci:

I miejsce ex aequo:

  • Judyta Skrzyńska: Gimnazjum nr 1 w Lęborku, opiekun Ignacy Rejmak
  • Zuzanna Szybisty: Gimnazjum nr 1 w Lęborku, opiekun Ignacy Rejmak

II miejsce:

  • Michalina Baros: Gimnazjum nr 1 w Lęborku, opiekun Ignacy Rejmak

III miejsce:

  • Adrian Sarwiński: Gimnazjum nr 4 w Słupsku, opiekun Katarzyna Kalinowska

IV miejsce

  • Kacper Skarżyński: Gimnazjum STO w Gdańsku, opiekun Michał Czerwionka

 

Finaliści:

  • Dominik Zieliński: Gimnazjum nr 3 w Słupsku, opiekun Agata Kolatowicz
  • Monika Bartosiak: Gimnazjum nr 1 w Lęborku, opiekun Ignacy Rejmak
  • Zuzanna Worotyńska: Gimnazjum nr 1 w Lęborku, opiekun Ignacy Rejmak
  • Marek Drwal: Społeczne Gimnazjum UTO w Ustce, opiekun K. Kaluga
  • Joanna Król: Gimnazjum nr 3 w Słupsku, opiekun Agata Kolatowicz
  • Wiktor Łabęcki: Gimnazjum nr 4 w Słupsku, opiekun Katarzyna Kalinowska
  • Patrycja Kucharska: Gimnazjum nr 3 w Słupsku, opiekun Agata Kolatowicz

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy. Nagrody i dyplomy zostaną wysłane pocztą do szkół macierzystych.

Uczniowie zakwalifikowani do finału Małej Olimpiady Fizycznej „Tesla"

Lista uczniów zakwalifikowanych do finału

Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego
dla Gimnazjalistów:
Mała Olimpiada Fizyczna „Tesla"

 

Finalistom gratulujemy wysokiego poziomu.

1. Karol Jaremczak- G3 Słupsk,

2. Adrian Sarwiński- G4 Słupsk,

3. Marek Drwal- UTO Ustka,

4. Kacper Skarżyński- STO Gdańsk,

5. Zuzanna Worotyńska- G1 Lębork,

Czytaj więcej...

Mała Olimpiada Fizyczna „Tesla" 2017

Regulamin

Wojewódzki Konkurs Fizyczny dla Gimnazjalistów

Mała Olimpiada Fizyczna „Tesla"

Organizator:

II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi

im. A. Mickiewicza w Słupsku

PATRONAT HONOROWY:

Prezydent Miasta Słupska Robert Biedroń

Akademia Pomorska w Słupsku

Tesla Motors Berlin

Czytaj więcej...

*/